Kávovary

Pronájem kávovarů

Pronájem kávovarů

Nabízíme i pronájem kávovarů pro firmy, na výběr máme ze dvou druhu kávovarů značky Philips

Espresso Philips EP2224/40

U tohoto kávovaru se mohou připravit tři základní nápoje nápoje (Espresso, Dvojité espresso, Horká voda). Součástí kávovaru je i dotykový displej a nachází se u kávovaru i klasicky napěňovač mléka. Kávovar má velké přednosti jako je např program " My Coffee Choice ,, jedná se o program kdy si můžeme zvolit množství kávy a aroma ze tří možností.

300kč / měsíčně + 1kg naši skvělé Vámi zvolené kávy.   


Espresso Philips Series 3200 LatteGo EP3241/50

U tohoto druhu kávovaru se mohou připravit pět různých nápojů ( Espresso, Horká voda, Cappucino, Latte macchiato, Americano ). Součástí kávovaru je také dotykový displej a nachází se zde i " Mléčný systém LatteGO ,,. Mezi přednost u tohoto kávovaru patří také systém " My Coffe Choice,, jde o program kde si můžeme zvolit množství kávy a aroma, a hlavně program " One Touch Latte,, při kterém stačí díky zmáčknutí jednoho tlačítka vyrobit tři složitější kávové nápoje ( Cappucino, Latte macchiato, Americano) vše však do pár sekund od zmáčknutí tlačítka.

600kč / měsíčně + 1kg naší skvělé Vámi zvolené kávy.


Máme už spolupráce s více společnostmi a jsou s naším odběrem kávy a pronájmem kávovaru velmi spokojeni. 

Kávu vždy dodáváme čerstvou díky naši Miluš, která vždy praží čerstvou a s láskou praženou kávu. Hlavně do toho dává svou pozitivní energii, která není přínosem jen pro nás ale i pro naše klienty a společnosti.  Těšíme se na případnou spolupráci v odběru kávy nebo v pronájmu kávovaru. 

Tým Black Rose Coffee.